WHATSAPP DESTEK HATTI: 0(540) 211 55 55
 

Hakkımızda1986’dan  günümüze kuyumculuk ve mücevherat alanında varlığını sürdüren Ayyıldız Kuyumculuk  34 yılı aşkın süredir asil ve şık görünümü müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor. Müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyerek günümüzde kökleşmeye devam eden Ayyıldız ailesi ömür boyu garantisiyle özel koleksiyonlarını sizlerin hizmetine sunuyor .

 

Dededen toruna geçen kuyumculuk kültürüyle  günümüzde birden çok mağazaya sahip olan Ayyıldız Kuyumculuğun temelleri küçük bir ilçeden büyük şehirlere kadar atılıyor. Bu köklü değişimi müşteri memnuniyeti ve verdiği hizmetle sağlayarak sizleri her gün daha da özel hissettirmek için çalışıyor. Geçmişte  kalite ve şıklığı sizlerle buluşturduk yeni ilhamlar yeni koleksiyonlarımızla gelecekte de yanınızda olacağımıza söz veriyoruz .  

...

Ayyıldız Jewelery,  presents   in the field of jewelery since 1986 , still continues to bring its nobel and stylish appearance to its customers for more than 34 years. Ayyıldız family, which continues to take root today by adopting the principle of customer satisfaction, offers its special collections to your service with a lifetime guarantee.

 

With the jewelery culture passed down from grandfather to grandchild Ayyıldız Jewelery today has  more than one stores are laid from a small town to big cities. They work to make you feel even more special every day by providing this radical change with customer satisfaction and service. We brought you quality and elegance in the past, and we promise that we will be with you in the future with new inspirations and new collections.